Pakiet personalizacji dużym sukcesem modelu Nissan Micra

Rozmiar tesktu A A A
-
Pakiet personalizacji dużym sukcesem modelu Nissan Micra
Najnowsza generacja wcielenie modelu Nissan Micra cieszy się dużym uznaniem klientów na rynku. Auto dzięki swoim miejskim proporcją oraz wysokiej klasy wyposażenia w bardzo krótkim czasie wrobiła swoją niszę rynkową w Europie. Duży wpływ na to ma także pakiet personalizacji nadwozia z którego korzysta ponad 22% klientów tego miejskiego samochodu. Auto oferuje w sumie 100 możliwych kombinacji. Zmienić w nadwoziu pojazdu można wykończenie zderzaków, kolory ochronnych listw bocznych, nakładki na lusterka, trwałe naklejki na pokrywę silnika i dach oraz 17 calowe felgi. Jeszcze bardziej popularne są modyfikację wnętrza. Na nie decyduje się aż 27% klientów miejskiego modelu japońskiej marki. Średnia wartość jaka przeznaczana jest na wizualne wyróżnienia samochodu to 400 Euro.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-17 11:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pakiet-personalizacji-duzym-sukcesem-modelu-Nissan-Micra

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt