Nowy Mercedes E Klasa na targach w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Mercedes E Klasa na targach w Poznaniu
Największe targi motoryzacyjne w naszym kraju, które odbywają się od 1 do 3 kwietnia w Poznaniu. Gościć będą wiele nowości, które przyjechały do nas prosto z Genewy. W Poznaniu zobaczymy między innymi nowości Mercedesa. Największą premierą tych targów dla tego producenta będzie nowa już 10 generacja Mercedesa E Klasa. Ponad to na stanowisku niemieckiego producenta zobaczyć będzie można także nową Mercedes S Klasa w kabriolecie oraz dwa roadstery Mercedes SL i Mercedes SLC.


Fot. Mercedes

Największa ofensywa modelowa, która trwa już od kilku lat przyczyniła się nie tylko do ogromnego sukcesu niemieckiej marki, ale także pojawienie się szybkim tempie odświeżonych oraz nowych samochodów. Ubiegłe lata należały do nowego Mercedesa S klasa oraz Mercedesa C Klasa. Teraz nastał czas na 10 generację Mercedesa E Klasy. Samochód w Polsce do sprzedaży trafi dopiero 9 kwietnia. Także Poznań jest miejscem obowiązkowym dla przyszłych kupujących ten samochód.

Fot. Mercedes

Oprócz Mercedesa S Klasy oraz modeli bez dachu na stoisku niemieckiego producenta pojawi się także jydyny w swoim rodzaju przedstawiciel SUV. Mercedes GLC, 7 osobowy krążownik szos, zaprezentowany zostanie z nową 9 biegową automatyczną przekładnią 9G-TRONIC. Dzięki pneumatycznemu zawieszeniu AIRMATIC prześwit w Mercedesie GLC może wynosić nawet do 30,6 cm. To oraz wiele innych popularnych modeli będzie można zobaczyć na stanowisku Mercedesa.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-30 23:24:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Mercedes-E-Klasa-na-targach-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt