Honda Clarity Fuel Cell z zasięgiem nawet 589 km

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda Clarity Fuel Cell z zasięgiem nawet 589 km
Najnowszy najbardziej ekologiczny i zarazem ekonomiczny samochód Hondy wejdzie do sprzedaży w Europie jeszcze w tym roku. Jak na razie tylko na wybranych rynek, które wchodzą w skład HyFive. Polska na razie do tych państw nie należy. Głównie z powodu całkowitego braku infrastruktury, aby móc zagwarantować płynność poruszania się tych aut po naszych drogach. Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska, która zajmuje się między innymi podawaniem informacji ile samochód spala, co za tym idzie jaki zasięg ma. Wykazała że ekologiczna Honda napędzana wodorem, jest w stanie pokonać nawet 589 km na jednym zatankowaniu. Przekładając to na wartości w benzynie wychodzi, że japoński model spala zaledwie 3.5l na 100 km. Z tą dużą różnicą że emisja spalin wynosi równe 0 gram. Jak na samochód, który jest w stanie komfortowo przewieźć nawet 5 dorosłych osób jest to wynik nie osiągalny przy aktualnie masowo stosowanych rozwiązaniach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-29 23:25:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-Clarity-Fuel-Cell-z-zasiegiem-nawet-589-km

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt