Ford z nowym uniwersalnym ośrodkiem testowym

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford z nowym uniwersalnym ośrodkiem testowym
przyszłym roku otwarty zostanie nowy ośrodek testowy amerykańskiego producenta Ford umiejscowiony w Kolonii, Niemcy. Nowa lokalizacja będzie na tyle wyjątkowo, że pozwoli na stworzenie najbardziej ekstremalnych warunków testowych jakie występują na globie. Tak też zanim amerykański producent Ford rozpocznie finalną produkcje nowego modelu, będzie można przetestować jak pojazd zachowuje się w syberyjskiej zimie ( temp do -40 C) lub też w pustynnym cieple ( + 55 C). Także po względem wilgotności nowy ośrodek jest w stanie zapewnić środowisko mające do 95% wody w powietrzu. Do tego dochodzą także możliwości odwzorowania środowiska panującego na wysokości 5 200 km n.p.m., w tym także zamiecie śnieżne czy też ulewne deszcze. Równocześnie testy przechodzić będą mogło aż dziewięć różnych samochodów. Nowy ośrodek badawczy pozwoli na szybkie i bezproblemowe sprawdzanie nowych podzespołów oraz komfortu samochodów Ford w różnych warunkach pogodowych bez potrzeby drogich środowiskowych badań na krańcach świata. Oprócz centrum badawczego w Kolonii, amerykański producent posiada także ośrodek w Belgii. Tutaj samochody przechodzą ekstremalne testy na różnych nawierzchniach oraz kąpiele w błocie i słonej wodzie. Współpracy obu lokalizacji może zapewnić amerykańskiej marce Ford dużą przewagę nad konkurencją, pod względem jakości oraz żywotności produkowanych pojazdów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-28 07:57:35
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-z-nowym-uniwersalnym-osrodkiem-testowym

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt