Dynamika w nowej formie, odświeżone Coupe Audi RS 7

Rozmiar tesktu A A A
-
Dynamika w nowej formie, odświeżone Coupe Audi RS 7
Od premiery aktualnej wersji sportowego pięciodrzwiowego Audi RS 7 opłynęło zaledwie 1,5 roku i już model doczekał się nowej odsłony. Podyktowane zostało to nie tylko szybszym odnowieniem samej A7, ale także wprowadzeniem nowej normy spalinowej EU6. Norma, którą za niedługo będą musiały spełniać wszystkie nowo sprzedawane samochody na terenie unii europejskiej.


Fot. Audi

Jednak w Audi zmiany nie mogą polegać tylko wyłącznie w obszarze silnika. Jest to także okazje na wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych jak też wizualnych. W przypadku Audi RS7 najbardziej widać to po nowych światłach. Dostosowane zostały do nowego grilla, którego obramowanie jest teraz jeszcze bardziej ostre i wyraźne. Nowe reflektory wykonane w innowacyjnej technologi LED Matrix. Niemiecki producent także uzupełnił paletę dostępnych lakierów o nowe odcienie czarnego, szarego, białego oraz niebieskiego.

Fot. Audi

Wnętrze utrzymane zostało w ciemnej tonacji, idealnie pasujące do dynamicznego charakteru samochodu. Zmiany wizualne, które zostały prowadzone w samochodzie są dosyć delikatne. Tak też dopracowaniu uległy takie elementy jak, wloty powietrza, przyciski do zmiany biegów z tyłu kierownicy, czy też emblemat quattro. Standardowo w każdej wersji Audi RS 7 system multimedialny, w którego skład wchodzi także nawigacja wyposażony został w nowy procesor graficzny firmy Nvidia.

Fot. Audi

Pod maską znalazła się przepracowana jednostka BiTurbo V8. Silnik o pojemności 4.2l generuje moc 560 KM. Pełny moment obrotowy, który wynosi 700Nm, dostępny jest już od 1 750 obr/min, aż do 5 500 obr/min. Dzięki tym parametrom do pierwszej 100km/h, samochód potrzebuje zaledwie 3,9s. Maksymalna prędkość Audi RS7 ograniczona została do 280km/h, jednak dzięki dodatkowemu pakietu można ją podnieść do 305 km/h. Cena w Niemczech za ten model w wersji podstawowej zaczynać będzie się od 113 tyś Euro. Pierwsze RS7 dostępne będą od 3 kwartały 2014 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-06-04 19:34:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dynamika-w-nowej-formie--odswiezone-Coupe-Audi-RS-7

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt