Honda HR-V miejski SUV przemyślane w każdym detalu

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda HR-V miejski SUV przemyślane w każdym detalu
Japoński producent Honda kazał długo czekać na nową generację miejskiego SUVa HR-V. Jednak czas ten nie poszedł na marne i zaprezentowany samochód podczas targów w Genewie należał do jednych z wyróżniających się. Nie chodzi tu jednak o sam design jednak dobrze przemyślane rozwiązania, obraz dobrze dobrane materiały. Samochód będzie dostępny w salonach już latem tego roku.


Fot. Honda

Nadwozie nowej Hondy HR-V to połączenie sportowego zacięcia Coupe opakowane w muskularną sylwetkę z rodziny SUV. Całość została dobrze opracowana i wszystko współgra ze sobą tworzą idealne połączenie. Dodatkowo samochód prezentuje się odpowiednio także w bardziej dostojnych kręgach, tworząc dzięki temu Hondę HR-V nieduży miejski samochód na każdą okazję i każdy wypad poza miasto.

Fot. Honda

Wnętrze nowej Hondy HR-V jest zapraszające, samochód jak na swoje rozmiary dysponuje nadmiernie dużą przestrzenią. Użyte materiały do wykończenia wnętrza są miłe w dotyku oraz prezentują się jakościowo dobrze. Dzięki licznym rozwiązaniom takich jak przesuwana tylna kanapa samochód można także szybko przerobić na pojazd to transportowania nawet większych przedmiotów. Próg bagażnika jest odpowiednio nisko położony że bez większego problemu będzie można włożyć nawet cięższe przedmioty.

Fot. Honda

Nowoczesne technologie we współpracy z Androidem. Samochód coraz bardziej zbliża się do osobistego komputera. Także nie może dziwić ciągłe dążenie producentów do jak najbardziej zaawansowanej integracji pomiędzy multimedialnymi urządzeniami użytku codziennego. Oprócz ścisłej współpracy samochodu z telefonem, Honda HR-V została także wyposażona w nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Fot. Honda

Pod maską, jak na razie do dyspozycji będą dwie jednostki. Wysokoprężny 1.6 i-DTEC o mocy 120KM oraz benzynowa 1.5 litrowa i-VTEC o mocy 130KM. Obie jednostki należą do silników Hondy z serii Earth Dreams Technology. To zaś oznacza ekologiczne właściwości silnika niskie spalanie oraz nie duże wydzielanie szkodliwych substancji do powietrza, ale bez utraty mocy podczas jazdy. Samochód może zostać opcjonalnie wyposażany w skrzynię biegów CVT - w niektórych wersjach dzięki temu kierowca otrzymuje łopatki do zmiany przełożenia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-04 23:16:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-HR-V-miejski-SUV-przemyslane-w-kazdym-detalu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt