Jeszcze w tym roku limitowany Renault Megane

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeszcze w tym roku limitowany Renault Megane
Pod koniec 2019 roku w Europie dostępna będzie limitowana seria usportowionego modelu Renault Megane R.S. Tryphy-R. Auto oferowane będzie wyłącznie w ograniczonej do 500 egzemplarzy serii, każdy z własnym numerem. Auto swoimi możliwościami sportowymi zabłysło już na początku roku, kiedy to na popularnym torze Nordschleife Renault Megane R.S Trophy-R pobił rekord dla samochodów z napędem przednim. Na pokonanie dystancu 20,6 km, auto potrzebowało tylko 07:40.100.


Fot. Renault

Sercem nowego sportowego kompaktowego modelu to 1.8l silnik o pokaźnej mocy 304 KM. Jednak nie jest to jedyna powód tak dobrej wydajności samochodu. Auto jest nawet o 130 lżejszy niż model w wersji Renault Megane R.S Trophy. Na nowo opracowane zostało także zawieszenie oraz układ jezdny. Model otrzymał do tego specjalne sportowe opony marki Bridgestone model Potenza S007. Kolejne zmiany objęły aerodynamikę samochodu, która raz jeszcze została poprawiona. Zmiany przełożyły się na poprawę parametrów jazdy usportowionego modelu marki Renault.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-15 17:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeszcze-w-tym-roku-limitowany-Renault-Megane

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt