Najnowsze samochody Skoda na targach w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Najnowsze samochody Skoda na targach w Poznaniu
Największe targi motoryzacyjne w Polsce po raz kolejny gościć będą lidera sprzedaż nowych samochodów. Czeski producent od lat nie schodzi z pierwszego miejsca na liście najlepiej sprzedających się marek samochodowych. Pokrywając przy okazji także najlepiej sprzedające się modele w kilku segmentach. Nie może więc dziwić tak duże zaangażowanie w targi najbardziej lubianej marki grupy Volkswagen. W dniach od 1 do 3 kwietnia publiczność będzie miała okazję zobaczyć w sumie 17 wystawionych samochodów. Kilka z nich przyjechały nawet świeżo z Genewy.


Fot. Skoda

Na stanowisku Skody możemy się spodziewać dużej ilości odwiedzających, wszystko za sprawą kilku nowych wersji znajdujących się już w sprzedaży modeli. Octavia, która od lat jest liderem nie tylko w swoim segmencie. Teraz w Poznaniu pokazana zostanie najbardziej usportowioną wersję samochodu RS 4x4. Skoda Octavia RS 4x4 w salonach ma się pojawić niebawem. Model ten będzie także częścią specjalnej przygotowanej wystawy samochodów z napędem na wszystkie cztery koła. Czesi zaprezentują w sumie 5 modeli z tym przełożeniem mocy na ulicę. Pozostałe samochody to Skoda Octavia Joy, Skoda Octavia Scout, Skoda Yeti Outdoor oraz Skoda Superb Combi.

Fot. Skoda

Do wyróżniających się samochodów na stanowisku Skody dołącz także jedna specjalna wersja modelu Superb. Wnętrze pojazdu przygotowane zostało przez projektanta Tomasza Ossolińskiego. Superb w Poznaniu pojawi się też jako wersja Sportline. Kolejna unikatowa wersja samochodu czeskiego producenta to Skoda Rapid Sport. Pozostałe pojazdy, które będzie można zobaczyć z bliska na stanowisku Skody to Skoda Superb Sportline, Citigo, Fabia, Rapid Spaceback oraz Yeti.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-27 20:48:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najnowsze-samochody-Skoda-na-targach-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt