Kia Stinger idealny samochód dla Playboya

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia Stinger idealny samochód dla Playboya
Kia Stinger to jedna z najciekawszych pozycji na rynku samochodów nowych w segmencie sportowych limuzyn. Auto oferuje to co niemiecka konkurencja jednak za zdecydowanie mniejszą cenę. Magazyn Playboy wie że najważniejsza elementy w życiu każdego mężczyzny to kobieta oraz samochodu. Dlatego co roku magazyn dla mężczyzn „Playboy” wybiera samochody, które idealnie samochodu dla prawdziwych playboyów. Kia Stinger właśnie został wybrany jednym z takich samochodów. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się w czerwcu.


W tegorocznej edycji jury nie miało wątpliwości, że w kategorii „Auto dla młodego Playboya” powinna zwyciężyć Kia Stinger. W uzasadnieniu stwierdzili:
„To samochód przełomowy dla koreańskiej firmy. Po pierwsze, wcześniej tak mocnych Kii nie było (topowa V-6 ma 370 koni), po drugie, ten koncern nie produkował modeli z napędem na tył. Teraz Stinger pewnie sięga po półkę zarezerwowaną dla firm z Niemiec. Bez wątpienia skusił nas linią, wykończeniem i pewnym prowadzeniem (najmocniejsza wersja ma napęd na wszystkie koła, napęd na tył jest w aucie 250-konnym). Tak, da się tym czterodrzwiowym liftbackiem wyruszyć na tor. Nie jest to wprawdzie model sportowy, ale daje radę. Najtańszy kosztuje od 149 tys. zł, co uznajemy za cenę przystępną”.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-18 08:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-Stinger-idealny-samochod-dla-Playboya

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt