Nissan Xmotion połączenie sztuki z innowacją

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Xmotion połączenie sztuki z innowacją
Nissan zaprezentował swój najnowszy koncepcyjny model Nissan Xmotion podczas targów NAIAS 2018. Wyżej zawieszony pokazowy model japońskiej marki to liczący 4,59 m długości, pojazd 1,94m szerokości oraz 1,7m wysokości. Do tego układ siedzeń samochodu to 4+2, co oznacza trzeci składany rząd siedzeń. Auto charakteryzuje się wieloma elementami stylistycznymi jak też innowacyjną technologią.


Fot. Nissan

Nissan Xmotion to pierwszy model japońskiego producenta, który wyposażony został w najbardziej zaawansowany system do jazdy autonomicznej. Dodatkowo jest to pierwsze auto tego producenta, który posiada wirtualnego osobistego asystenta. Po uruchomieniu samochodu oraz połączenia się go z urządzeniem mobilnym, system aktualizuje informacje na przykład na temat celu podróży w tym pogodę jak też dane o natężeniu ruchu.

Fot. Nissan

Stylistycznie samochód wyróżnia charakterystyczny da ostatnich modeli grill w kształcie V. Do tego dochodzą nowoczesne płaski i podłużne LEDowe reflektory. Koncepcyjny pojazd japońskiego producenta osadzony został na dużych 21 calowych felgach. Wnętrze samochód zdobią aż 7 ekranów, a cała kolorystyka wnętrza korzysta z barw Japonii.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-11 08:15:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Xmotion-polaczenie-sztuki-z-innowacja

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt