Koncepcyjny Subaru zadebiutował na targach w Los Angeles

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncepcyjny Subaru zadebiutował na targach w Los Angeles
Podczas targów w słonecznym mieście Los Angeles, japoński producent Subaru zaprezentował koncepcyjną wersję swojego najbardziej rozpoznawalnego modelu Impreza. Przedstawiony szerokiej publiczności model polakierowany został w ognistym czerwonym kolorze. Produkcja nowej generacji rozpocznie się już w 2016 roku. Mocny wzrost sprzedaży głównie na rynku USA skłoniło producenta aby zwiększyć możliwości produkcyjne w tym kraju. Pierwszym samochodem, który skorzysta z dodatkowej siły roboczej będzie właśnie nowy Subaru Impreza.


Fot. Subaru

Samochód wobec swojej aktualnej generacji, ma zdecydowanie bardziej sportowe prowadzenie linii. Każdy element nadwozia odpowiada za optyczną dynamikę i tworzy spójny obraz całego samochodu. Jednak nie tylko odpowiednie zagłębienia oraz zagięcia blachy za to odpowiadają. Także takie elementy jak światła oraz ich wygląd dodają całemu sedanu dynamiki. W przypadku Subaru Impreza znajdziemy ten sam dodający ruch wzór oświetlenia z przodu w reflektorach jak też w tylnych światłach.

Fot. Subaru

Kompaktowy Subaru ma jednak nie być tylko kolejnym usportowionym samochodem. Idealne proporcje zewnętrzne 4.55m długości, 1,88m szerokości oraz 1,45m wysokości zapewniają, że Impreza ma mieć także bardzo dużo miejsca wewnątrz. Za odpowiedni komfort w podróży, głównie w tylnym rzędzie odpowiadać ma dodatkowo duży rozstaw osi wynoszący 2.67m długości. Kolejna odsłona koncepcyjnego modelu lub już produkcyjnej wersji. Zaprezentowana zostanie na targach w Detroit już w styczniu lub w Genewie na początku marca.

Fot. Subaru

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-22 15:18:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncepcyjny-Subaru-zadebiutowal-na-targach-w-Los-Angeles

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt