Koncept biznesowy Peugeot Traveller i-Lab

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncept biznesowy Peugeot Traveller i-Lab
Podczas targów w Genewie francuski producent Peugeot zaprezentował specjalną koncepcyjną odmianę swojego nowego wielofunkcyjnego Wana Peugeot Traveller. Samochód oznaczony jako Peugeot Traveller i-Lab otrzymał specjalne wyposażenie, które przekształca rodzinnego/transportowego Wana w sale konferencyjną. Oprócz jeszcze lepszej łączności z nowymi technologiami. Siedzenia ułożone został naprzeciwko sobie o pośrodku stanął multimedialny stół.


Fot. Peugeot

Aby zagwarantować dużo miejsca oraz odpowiedni komfort w tylnej części Peugeot Traveller i-Lab znalazły się tylko cztery fotele. Stół multimedialny posiada rozmiar przekątnej 32”. W samochodzie znalazły się dodatkowo liczne miejsca gdzie można doładować między innymi urządzenie mobilne. Na wyższym i bardziej ekskluzywnym wyposażeniu zyskają nie tylko pasażerowie, ale także sam kierowca. Peugeot Traveller i-Lab wyposażony został w kamery odczytujące znaki drogowe jak też nowoczesna nawigacja 3D, która ma na celu wpierać kierowce tak aby mógł dotrzeć do wymaganego miejsca jak najszybciej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-06 07:04:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncept-biznesowy-Peugeot-Traveller-i-Lab

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt