Małe, miejskie, zwinne - nowy Opel Adam Rocks

Rozmiar tesktu A A A
-
Małe, miejskie, zwinne - nowy Opel Adam Rocks
Moda na małe miejskie samochody nie maleje. Coraz więcej producentów wręcz wprowadza coraz to nowe odmiany swoich miejskich maluchów. Podczas targów w Genewie Opel zaprezentował dwie odsłony nowego malucha, jedna z nich to Rocks, czyli miejski Crossover oraz druga S od Sport ze 150 konnym silnikiem.


Fot. Opel

Pierwszy raz pomysł zrobienia Crossovera z Adama pojawił się, podczas zeszłorocznych targów w Genewie. Od tego czasu pozytywne opinie zarówno od prasy jak też konsumentów sprawiły, że z konceptu stał się prawdziwy uliczny model. Nowy Adam Rocks wobec swoje tradycyjnej wersji poszedł w górę o zaledwie 1,5 cm. Nowe dodatki w formie plastików ochronnych, wokół dolnej krawędzi karoserii, w nadkolach oraz zmienione zderzaki sprawiają, że samochód prezentuje się bardziej masywnie. Kolejnym mocnym akcentem nowej odsłony Adama to seryjnie montowane 17” felgi, które opcjonalnie będzie można zastąpić 18”.

Fot. Opel

Pod maską Rocks znajdzie się jedna z dwóch trzy-cylindrowych jednostek benzynowych ECOTEC. Wersja normalna będzie wytwarzać moc 90 KM, zaś mocniejsza może pochwalić się wynikiem 115KM. Obie jednostki spełniają normę spalinową EURO6.

Fot. Opel

Tak jak tradycyjny Adam, także model Rocks pozwala dostosować każdy szczegół pojazdu według swoich preferencji. Dużym atutem Adama to jego szybko składający i rozkładający się dach, pozwalający na dodatkową wolność, poczucie młodości oraz prędkości. Mimo nowych walorów technicznych Adam pozostanie typowo miejskim samochodem, którego terenowe walory zakończą się co najwyżej na nieasfaltowanej ulicy w mieście. Najmniejszy model z oferty Opli to typowo miejski samochód.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-03-20 14:20:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Male--miejskie--zwinne-nowy-Opel-Adam-Rocks

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt