Mazda Koeru, uniwersalność KODO - Soul of Motion

Rozmiar tesktu A A A
-
Mazda Koeru, uniwersalność KODO - Soul of Motion
Mazda podczas targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie przedstawiła nowe koncepcyjny samochód Koeru. Kompaktowy crossover swoimi wymiarami wpasowuje się idealnie w Mazdę 3. Dzięki wyższemu zawieszeniu oraz dodatkowym elementom ochronnym. Samochód prezentuje się z jednej strony bardzo dynamicznie KODO - Soul of Motion, z drugiej strony zaś masywnie.


Fot. Mazda

Prezentując ten model, Mazda pokazała że ich nowy kierunek zapoczątkowany 5 lat temu, pozostał nadal świeży i może zostać przenoszony pomiędzy różne typy nadwozia. Zgodnie z zasadą jaką kieruje się Mazda. Uliczną wersję będzie można się spodziewać najpóźniej za rok na targach w Paryżu. Na żywo samochód prezentuje się jeszcze bardziej okazale niż na zdjęciach. Jest to na pewno bardzo ważny punkt podczas zwiedzania targów IAA we Frankfurcie.

Fot. Mazda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-17 23:51:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mazda-Koeru--uniwersalnosc-KODO-Soul-of-Motion

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt