Mitsubishi XM mowy model japońskiej marki w 2017 roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi XM mowy model japońskiej marki w 2017 roku
Podczas targów motoryzacyjnych w Indonezji, japoński producent zaprezentował koncepcyjny samochód Mitsubishi XM Concept. Samochód to połączenie małego MPV z charakterystycznymi elementami należące do crossoverów. Do tego dochodzi jeszcze możliwość przewiezienia nawet do 7 osób. Wersja produkcyjna na rynku pojawić ma się w październiku 2017 roku. Stylistycznie nowy koncepcyjny model nawiązuje do już wcześniej prezentowanego modelu eX Concept, który swoją premierę miał podczas tegorocznych targów w Genewie.


Fot. Mitsubishi

Zaprojektowany samochód zgodnie z nową stylistyką japońskiej marki Dynimic Shield stanowi połączenie dwóch bardzo popularnych typów samochodów. Rodzinne walory z charakterystycznymi elementami spotykanymi w crossoverach daje nowemu pojazdu japońskie marki jedyne w swoim rodzaju walory. Duży prześwit oraz osadzone na dużych kołach nadwozie pozwala na poruszanie się nawet po gorszej jakości drogach, bez obawy na uszkodzenie podwozia. Ładowność oraz pakowność spotykanych tylko w MPV, gwarantuje duża przestrzeń oraz możliwość przewiezienia nawet do 7 osób dorosłych. Nowy model zapewne rozszerzy przy okazji hybrydową elektryczną ofertę PHEV japońskiej marki. Na szczegóły będzie nam jednak trzeba jeszcze trochę poczekać.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-10 08:17:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-XM-mowy-model-japonskiej-marki-w-2017-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt