Najmniejsza Toyota z nową wersją x-cite i pakietem

Rozmiar tesktu A A A
-
Najmniejsza Toyota z nową wersją x-cite i pakietem
Wzbogacona wersja najmniejszego z modeli japońskiego producenta samochód Aygo zadebiutuje w tym miesiącu. Zmiany nie będą duże jednak zdecydowanie wpłyną na uatrakcyjnienie oferty. Warto przy okazji zaznaczyć, że samochód ten ma także trochę z polski, a dokładniej jego jednostka napędowa silnik 1.0 VVT. Zmiany które zostały wprowadzone to nowy pakiet bezpieczeństwa Toyota Safety Sense. System ten zawiera w sobie układ przed zderzeniowy - Pre-Collision, oraz informuje kierowcę, o nie zamierzonej zmianie pasa ruchu - Lane Departure System.


Fot. Toyota

Pierwszy z wymienionych układów Toyota Safety Sense działa w zakresie od 10 do 80 km/h. Jego główne zamierzenie jest rozpocząć wyhamowywanie pojazdu gdy ze strony kierowcy brakuje reakcji. Na samym początku gdy samochód wykryje że Aygo zbyt szybko zbliża się do poprzedzającego samochodu wydaje sygnał dźwiękowy. Oraz zwiększa ciśnienie w hamulcach. W przypadku braku reakcji kierowcy samochód zaczyna wyhamowywać, tak aby całkowicie zatrzymać samochód lub zmniejszyć skutki ewentualnego wypadku. Ten system wraz z monitorowaniem pasa ruchu będzie kosztował dodatkowe 2000 zł.

Fot. Toyota

Kolejną modyfikacją to nowy pakiet x-cite, który wprowadza nową kolorystykę do modelu. Lakier nadwozia będzie w kolorystce Cyan Splash, zaś charakterystyczny X na przodzie samochodu, zderzaki oraz górna część pojazdu będzie w kolorze piano black. Tą samą kolorystykę będzie można także odnaleźć wewnątrz samochodu. Kolejnym dodatkiem to nowego stylu będą 15” felgi, które także zostały kolorystycznie dopasowane.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-06-05 23:29:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najmniejsza-Toyota-z-nowa-wersja-x-cite-i-pakietem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt