Najnowsza generacja Audi A4 dostępna od 131 470 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Najnowsza generacja Audi A4 dostępna od 131 470 zł
Nowa odsłona popularnego modelu Audi A4 trafia do polskich salonów. Niemiecki samochód dostępny będzie w dwóch wersjach nadwozia, sedan oraz avant. Ten pierwszy kosztować będzie od 131 470 zł, za drugi będzie trzeba zapłacić 139 070 zł. Model niemieckiego producenta będzie dostępny z nowymi rozwiązaniami, udostępniając w tej klasie kilka rozwiązań dostępnych dotychczasowo w wyższych modelach. Pierwsze samochody trafią do klientów jesienią.


Fot. Audi

Pod maską nowego Audi A4 zadomowi się także nowy czterocylindrowy turbodoładowany silnik z innowacyjnym systemem spalania. Nowe rozwiązanie niemieckiej marki poprawia osiągi oraz parametry pracy silnika. Dzięki temu jednostka 2.0 TFSI o mocy 190 KM może pochwalić się spalaniem na poziomie 4,8l w cyklu mieszanym. Piąta generacja kompaktowego Audi będzie lżejsza aż do 120 kg wobec poprzedniego modelu w zależności od wersji silnika. Do tego może pochwalić się także obniżonym oporem powietrza z 0,26 do 0,23. Dzięki nowym parametrom, żadne A4 nie może pochwalić się tak ekologicznymi osiągami.

Fot. Audi

Na wyposażeniu opcjonalnym dostępne będę między innymi nowe dopiero co wprowadzane reflektory matrix LED, inteligentny tempomat utrzymujący odległość do poprzedzającego samochodu wraz z asystentem jazdy w korkach. Za idealny dźwięk wewnątrz samochodu zadba przy tym system audio firmy Bang & Olufsen.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-18 19:34:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najnowsza-generacja-Audi-A4-dostepna-od-131-470-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt