Najnowsza odsłona Opel Corsa nie zbacza z kursu sukcesu

Rozmiar tesktu A A A
-
Najnowsza odsłona Opel Corsa nie zbacza z kursu sukcesu
Opel Corsa to gwarancja sukcesu niemieckiego producenta w segmencie B. Auto, które na rynku jest już od 1982 roku jest teraz aktualnie w swojej piątek generacji i od tego czasu niepodważalnym bestsellerem marki. Aktualna już piąta generacja, która na rynku znajduje się od końca 2014 roku ( czeka nas zapewne niebawem facelifting ) zamówiona została w liczbie przekraczającej 750 000 egzemplarzy. W sumie od 1982 roku na ulicach poruszało się już ponad 13 milionów samochodów z tym oznaczeniem. Za tak duży sukces odpowiada przestronność modelu. Wnętrze auta pomieści bez problemu pięć dorosłych osób, do tego jazda w mieście nie jest uciążliwa i zaparkowanie autem też nie stanowi większego problemu. Wszystko to w dobrej cenie z wysokim poziomem wyposażenia opcjonalnym, często nie dostępnym u konkurencji. W Polsce ceny za ten niemiecki model rozpoczynają się już od 42 100 zł. W tej cenie klienci otrzymują Opel Corsa w trzydrzwiowym nadwoziu i silnikiem 1.2l o mocy 70 KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-28 17:50:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najnowsza-odslona-Opel-Corsa-nie-zbacza-z-kursu-sukcesu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt