Niepodważalny sukces samochodów hybrydowych marki Toyota

Rozmiar tesktu A A A
-
Niepodważalny sukces samochodów hybrydowych marki Toyota
Japońska marka Toyota z roku na rok sprzedaje coraz więcej aut hybrydowych. Oferta tego typu napędu jest w każdym ważnym modelu oferowanym przez tego producenta, a klienci bardzo chętnie sięgają po auta właśnie z tym typem napędu. W całej Europie w pierwszym kwartale sprzedaż tych samochodów wzrosła o prawie 50%. Aktualnie auta z napędem hybrydowym to już prawie 40% wszystkich nowych sprzedawanych pojazdów tej marki. Największą popularnością cieszą się modele Toyota CH-R ( prawie 80% to hybrydy), Auris czy też Yaris. Do tego japoński producent zaliczył aż 11% wzrost sprzedaży w pierwszym kwartale wobec poprzedniego roku. Za kolejne rekordowe wzrosty odpowiedzialna może być nowa generacja Toyota Yaris, jak też bardzo dobrze przyjęty na rynku nowy crossover Toyota CH-R.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-17 12:08:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Niepodwazalny-sukces-samochodow-hybrydowych-Toyota

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt