Nissan Leaf nadchodzi nowa generacja

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Leaf nadchodzi nowa generacja
Japoński producent Nissan, lider światowy w zakresie budowy i sprzedaży samochodów elektrycznych zapowiedział nową generacją modelu Nissan Leaf. Pojazd ten to najlepiej sprzedające się elektryczne auto osobowe na całym świecie. Oprócz dużego zasięgu starczające na pokonanie ponad 200 km na jednym naładowaniu. Pojazd posiada obszerne i komfortowe wnętrze, które mimo dodatkowego balastu w formie baterii. W żaden sposób nie ogranicza w użytkowaniu samochodu. Oprócz samego faktu pojawienia się nowego Nissana Leaf, producent nie udostępnił żadnych danych. Jednak aby nadal pozostać liderem w swojej klasie, Nissan musi zapewnić temu modelu jeszcze lepszy i o zdecydowanie większym zasięgu układ napędowy. Aktualnie konkurencja zaczyna prezentować lub nawet wprowadzać już do sprzedaży samochody, których użyteczność wynosi nawet do 500 km na jednym naładowaniu. Pewne jest to że nowy Nissan Leaf skorzysta z najnowszej generacji pakietu aktywnego bezpieczeństwa. Być może japoński producent zaryzykuje i wprowadzi właśnie do tego modelu najnowsze rozwiązania w zakresie jazdy autonomicznej. Premiera modelu też jak na razie nie jest pewna, jednak największe targi motoryzacyjne w najbliższym okresie odbędą się we Frankfurcie. Gdzie albo zobaczymy prototyp nowej generacji albo już w pełni uliczną wersję.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-19 02:22:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Leaf-nadchodzi-nowa-generacja

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt