Nissan Leaf podczas 29 Warszawskiego Biegu Niepodległości

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Leaf podczas 29 Warszawskiego Biegu Niepodległości
Bieg Niepodległości to jedna z najważniejszych imprez biegowych na terenie Polski. Nie liczy się tutaj dystans ani też czas tylko świętowanie tego wydarzenia biegając. W tym roku odbywa się już 99 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Będzie to także 29 edycja tego biegu. Przed pierwszym najszybszym biegaczem jechać będzie standardowo samochód. W tym wypadku będą to jednak wyjątkowo dwa elektryczne bezemisyjne model Nissan Leaf, biały oraz czerwony. Auto na tyle pasujące do biegów bo niezanieczyszczającą powietrza i pozwalają nabierać pierś bogatego w tlen powietrza, a nie w CO2.


„Samochody elektryczne są doskonałym wyborem dla osób aktywnych, dbających o środowisko oraz ceniących wysoki komfort podróżowania w mieście. Wielu z nich to uczestnicy 29. Biegu Niepodległości, dlatego też cieszymy się, że Nissan LEAF 11 listopada będzie mógł poprowadzić biegaczy na drodze do ich rekordów życiowych” – mówi Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-10 16:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Leaf-podczas-29-Warszawskiego-Biegu-Niepodleglosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

© 2010 - 2018 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochďód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatnoďż˝ci|Kontakt
aaaa