Nissan Micra - lepszy, ale nadal w dobrej cenie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Micra - lepszy, ale nadal w dobrej cenie
Na początku czerwca tego roku, Japoński producent Nissan zaprezentował nową odsłonę swojego najmniejszego modelu w ofercie europejskiej. Nadszedł czas na informację, za ile oraz z jakim wyposażeniem będzie można kupić ten miejski model. Ceny odświeżonego Nissana Micry zaczynać będą się od 39 990 zł w wersji wyposażeniowej Visia oraz z silnikiem 1.2l o mocy 80KM i manualną 5-biegową przekładnią.
W skład wyposażenia podstawowego wchodzi między innymi 6 poduszek powietrznych, komputer pokładowy, elektrycznie sterowane szyby oraz zamek centralny sterowany z pilota. W wersjach bogatszych dostępny będzie system I-key do bez-kluczykowego otwierania i uruchamiania samochodu, czy też duży 5,8” monitor dotykowy do przeglądania multimediów lub wyświetlania mapy z nawigacji.Dla osób potrzebujących więcej mocy pod maską, Nissan Micra będzie mógł zostać wyposażony w mocniejszą o 18 KM (razem 98KM), odmianę silnika 1.2l. Zarówno silnik standardowy, jak też mocniejsza odmiana, dostępne są z 5-biegową manualną skrzynią lub zautomatyzowaną przekładnią CVT.Miejski model Nissana będzie także dostępny w atrakcyjnej ofercie kredytowania 50/50. Pierwsze modele u dealerów pojawić powinny się na początku tego miesiąca.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-09-15 07:38:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Micra-lepszy--ale-nadal-w-dobrej-cenie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt