Nissan X-Trail - powiew nowości

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan X-Trail - powiew nowości
Nissan odświeża swojego najmniejszego i jednocześnie najbardziej użytecznego SUV'a. Zmiany zaszył zarówno w kwestiach designu, jak i technologi całego samochodu. Wymieniony został miedzy innymi silnik, który teraz spełnia normę EURO 5.


Design

Zmiany w X-Trail'a wobec poprzedniej wersji są zauważalne na pierwszy rzut oka, przede wszystkim w przedniej partii samochodu. Grill, reflektory i zderzak uległy całkowitemu przeprojektowaniu. Linie grilla, które były znakiem rozpoznawczym w rodzinie SUVów Nissana, poszły teraz lekko w dół, dzięki czemu X-Trail wygląda bardziej masywnie. Samochód prezentuje się bardziej okazale, niż poprzednia wersja tego modelu, dzięki dolnej części zderzaka, która została nieco wygięta do przodu. Reflektory zostały uszczuplone i zastosowano w nich najnowsze technologie - w zależności od wersji, do dyspozycji mamy Halogeny lub Ksenony. Światła tylne w nowym X-Trailu zostały wykonane w technologi LED. Kolejną zmianą wobec poprzedniej wersji są większe koła, które teraz mogą mieć rozmiar aż do 18”, przy wymiarach opony 225/55/18.

Wnętrze

Wnętrze samochodu zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów i urządzone dobrze ze sobą współgrającymi kolorami. Siedzenia zrobiono z grubszego materiału, a opcjonalne skórzane fotele nadają samochodowi nutę klasy premium. Zmieniony został także kokpit, który teraz jest bardziej przejrzysty. Czarno biały ekran od komputera pokładowego został powiększony, przez co lepiej widać informacje na nim wyświetlane. Dzięki nowemu ułożeniu siedzeń, pasażerowie zdobyli aż do 1 cm więcej swobody dla kolan. Kamera cofania jest teraz dostępna bez potrzeby zakupu drogiego systemu nawigacyjnego.

Silnik

Do dyspozycji mamy 2 silniki wysokoprężne.

2L 110 KM
2L 127 KM

Podsumowanie

Samochód prezentuje się bardziej okazale od poprzedniej wersji. Nowe technologie i materiały użyte w X-Trailu zapewniają kierowcy lepszych i bardziej komfortowych warunków jazdy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


- 2010-10-31 10:45:00
Poprzednia wersja nie była przepiękna ta też pod tym względem lepiej nie wygląda.

Paweł Robert Kostecki - 2010-10-28 00:43:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nissan_X_Trail___powiew_nowosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt