Nissan e-NV200 najlepiej sprzedający się elektryczny Van

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan e-NV200 najlepiej sprzedający się elektryczny Van
Elektryczne samochody stają się codziennością, mimo wysokich cen zakupu ich eksploatacja na dłuższą metę jest zdecydowanie bardziej opłacalna i ekologiczna. Ograniczony zasięg to wyłącznie problem pierwszych konstrukcji tego typu, teraz zasięg na jednym doładowaniu starcza średnio nawet na 300 km. Nissan e-NV200 to jedna z tych konstrukcji, która w europejskim zestawieniu sprzedaży tak jak Nissan Leaf jest liderem w swoim elektrycznym segmencie. Zaliczając wzrost zamówień aż o 7%. Przekłada się to na pozycję lidera aż na 17 rynkach, w których oferowany jest ten samochód. Największa sprzedaż Nissan e-NV200 miała miejsce w Wielkiej Brytanii, gdzie do klientów trafiło aż 4319 nowych Nissanów e-NV200. Coraz bardziej śmiało do ekologicznych aut podchodzą także wielkie korporacje. Poczta austriacka zamówiła aż 300 aut tego typu, a włoska 70 sztuk. Nissan e-NV200 objęty jest 5 letnią gwarancją z ograniczeniem do 100 000 kilometrów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-06 10:29:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-e-NV200-najlepiej-sprzedajacy-sie-elektryczny-Van

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt