Nowa Dacia Logan i Sandero

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Dacia Logan i Sandero
Osiem lat temu pojawiła się na świecie Dacia Logan. Symbol odrodzenia wchodnioeuropejskiego producenta samochodów - na wzór skody. Po tylu latach aktualna wersja nie jest w stanie dalej konkurować, dlatego Dacia przygotowała na Targi w Paryżu dwie premiery. Będą nimi nowy Logan i Sandero.


Nad wyglądem rumuńskiego samochodu nie ma się co zachwycać, jest prosty i bez nadmiernej finezji. Jednak w designie widać pomysł, który jest miły dla oka i spójny. Dokładnych wymiarów, jak też co znajdzie się pod maską, producent na razie nie podał. Jednak będzie można się spodziewać, że zastosowanie znajdzie silnik wysokoprężny o pojemności 1.5l – stosowany prawie w każdym modelu Dacii i Renault.

Wnętrze jest bardziej dopracowane i prezentuje się przyjaźnie. Sądząc po zdjęciach, w nowej Dacii Logan znajdziemy troche bardziej ekskluzywne wyposażenie, niż można się spodziewać po tej marce. Także materiały użyte do wykończenia wnętrza sprawiają wrażenie lepszej jakości. Ogólnie duży plus.

Aby potwierdzić wysoką jakość wykonania rumuńskich samochodów z francuskim rodowodem, producent daje na nie 3-letnią gwarancję, z ograniczeniem do 100 000 km.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-22 11:43:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Dacia-Logan-i-Sandero

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt