Nowa Opel Corsa ze sportowym 150 konnym silnikiem

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Opel Corsa ze sportowym 150 konnym silnikiem
Mały a jednak mocny, określa to nie tylko samą nową Corsę, ale także jego nową turbodoładowaną jednostkę. Silnik o niedużej pojemności zaledwie 1.4l dzięki zastosowaniu turbiny osiąga moc 150 koni mechanicznych. Dodatkowo Opel wprowadzi do obrotu także inne jednostki silnik o pojemności 1.0l i mocy 115KM oraz ta przeznaczona wyłącznie dla OPC 1.6 o mocy 207KM.


Fot. Opel

W przeciwieństwie do wersji OPC, Opel Corsa z 150 konnym silnikiem będzie dostępna zarówno w wersji trzy i pięciodrzwiowej. Ponadto dla tych, którym zależy mocno na wyglądzie samochodu, samochód z nowym turbodoładowanym silnikiem będzie dostępna ze specjalnym pakietem, który przybliża wizualnie pojazd do wersji OPC.

Fot. Opel

Podstawowa wersja Opla Corsy z nową turbodoładowaną jednostka o pojemności będzie zaczynać się od 16 390 Euro, za nową sportową 150 konna wersję będzie trzeba już przeznaczyć 17 380 Euro. Najbardziej sportowa wersja, która swoją premierę świętowała podczas targów w Genewie wyceniona została na kwotę 24 395 Euro. Wszystkie podane ceny dotyczą wyłącznie rynku niemieckiego. Polskie ceny pojawią się w późniejszym okresie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-19 21:54:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Opel-Corsa-ze-sportowym-150-konnym-silnikiem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt