Nowa Skoda Kodiaq od wnętrza

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Skoda Kodiaq od wnętrza
Najnowszy model czeskiego producenta Skoda Kodiaq, to jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości rynkowych na najbliższych targach w Paryżu. Jednak zanim samochód zdąży tam dotrzeć każdy będzie już wiedział jak nowy model wygląda i jaki innowacyjne rozwiązania zostaną w nim zaprezentowane. Oficjalna premiera czeskiego wyżej zawieszonego samochodu odbędzie się już 1 września w Berlinie o godzinie 19:00. Transmisję z tego wydarzenia będzie mógł pooglądać każdy chętny na specjalnym pokazie na żywo na Youtube lub na stronie Skody


Fot. Skoda

Jednak za nim dojdzie do tego wydarzenia, Skoda pokazała kolejne szczegóły swojego najnowszego wyżej zawieszonego samochodu modelu Kodiaq. Kluczowe cechy nowego modelu to przestrzeń, przestronność oraz multimedialność. Skoda Kodiaq posiada bezkonkurencyjną pojemność bagażnika przy złożonych siedzeniach nawet do 2065l. W trybie normalnym 720l. Do tego w nowym czeskim samochodzie miejsce znajdzie nawet 7 osób. Każdy z pasażerów będzie dysponował dużą ilością miejsca. Do tego dojdzie nowy system multimedialny idealnie zintegrowany z deską rozdzielczą samochodu. Otwierając przy okazji nowy rozdział stylizacji dla czeskiej marki projektowania wnętrza. Premiera już za kilkanaście godzin wtedy dowiemy się już wszystkich szczegółów na temat nowego czeskiego samochodu Skoda Kodiaq.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-31 22:17:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Skoda-Kodiaq-od-wnetrza

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt