Nowa Skoda Superb z innowacyjnym oświetleniem

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Skoda Superb z innowacyjnym oświetleniem
Odświeżona Skoda Superb to najważniejsza tegoroczna premiera czeskiego producenta Skoda. Auto zaprezentowane zostanie jeszcze w maju tego roku. Premiera odbędzie się podczas mistrzostw Świata w Hokej, które odbędą się w Bratysławie. Skoda jest od lat kluczowym sponsorem tego wydarzenia. Czeski flagowy model w swojej nowej odsłonie może pochwalić się nowymi rozwiązaniami w tym nowe zewnętrzne oświetlenie, które ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa samochodu. Nowe reflektory zostały wykonane w pełni w technologii LED, oznacza to że rozwiązanie to znalazło zastosowanie nie tylko w światłach do jazdy dziennej. Wąski pasek świateł wiąże w sobie światła do jazdy dziennej, mijania oraz kierunkowskazy. Dodatkowo oświetlenie posiada swój unikatowy design, który udało się uzyskać poprzez przypominające igły strukturę LED. Także światła tylne i przeciwmgielne wykonane zostały w technologii LED.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-15 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Skoda-Superb-z-innowacyjnym-oswietleniem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt