Mini John Cooper Works Countryman jeszcze więcej mocy

Rozmiar tesktu A A A
-
Mini John Cooper Works Countryman jeszcze więcej mocy
Mini John Cooper Countryman miał swoją premierę podczas samochodowych targów w Los Angeles. Druga generacja samochodu wzbogaciła się teraz o najbardziej sportową odmianę. Auto dysponuje napędem na cztery koła oraz 2l jednostką napędową, która może rozwinąć do 231 KM mocy. Maksymalny moment obrotowy silnika to 350 Nm. Mini w nadwoziu Countryman oraz wersji John Cooper Works dostępny będzie z 6 biegową manualną przekładnia lub 8 biegową automatyczną. W obu wypadkach przyspieszenie do 100 km/h wynosi 6.5 sekundy, jest to wynik lepszy aż o 0,8 sekund wobec dotychczas najszybszej zaprezentowanej wersji modelu.


Fot. Mini

Jednak to nie jedyny element wyróżniający samochód od innych wersji. Jako że Mini John Cooper Works Countryman będzie najwyżej pozycjonowaną odmianą. Samochód otrzymał liczne darmowe dodatki do wyposażenia. W standardzie znajdą się LEDowe oświetlenie, sportowe zawieszenie, 18 calowe felgi ze stopów lekkich, radio Mini Visual Boost czy też Mini Driving Modes. Do tego auto dysponować będzie szeregiem małych zmian nadwozia. Najbardziej sportowa wersja wśród wszystkich modeli Mini zaprezentowana zostanie oficjalnie w kwietniu 2017 roku podczas targów w Shanghai. Po premierze, Mini John Cooper Works w salonach znajdzie się w bardzo krótkim czasie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-22 23:57:29
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mini-John-Cooper-Works-Countryman-jeszcze-wiecej-mocy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt