Nowa generacja Volkswagen Polo już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa generacja Volkswagen Polo już w sprzedaży
Już od dzisiaj można składać zamówienia na najnowszą szóstą generację miejskiego samochodu z logo Volkswagen na masce. Volkswagen Polo w swojej podstawowej wersji kosztować będzie od 44 490 zł. Niemiecki miejski przedstawiciel segmentu B będzie najbardziej wszechstronną i multimedialną odsłoną tego pojazdu. Do tego w ofercie znajdują się zarówno bardzo dynamiczne jak też ekologiczne jednostki. Zakres mocy sięga w tym samochodzie od 65 KM wraz z silnikiem 1.0 TSI aż do 200 KM dla sportowej odmiany tego pojazdu Volkswagen Polo GTI. Wnętrze samochodu wzbogacone zostało o najnowszy system multimedialny, który może dysponuje w swojej najbogatszej wersji 8 calowym dotykowym ekranem oraz systemem audio Beats o mocy 300 W. Volkswagen Polo wyposażony może zostać ponadto w najnowszej generacji system aktywnego bezpieczeństwa. Tylko na start sprzedaży i dla wersji powyżej Start, samochód oferowany będzie z pakietem Komfort obejmujący dodatkowe wyposażenie w niskiej cenie.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-19 20:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-generacja-Volkswagen-Polo-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt