Nowe wcielenie japońskiego bestsellera Suzuki Swift

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe wcielenie japońskiego bestsellera Suzuki Swift
Na targach w Genewie można zobaczyć najnowsze wcielenie miejskiego samochodu japońskiego producenta Suzuki. Samochód po raz pierwszy na rynku pojawił się w 2004 roku. Od tego czas do dnia dzisiejszego do klientów trafiło ponad 5,3 miliona egzemplarzy tego auta. Odświeżona wersja japońskiego malucha ma te liczby raz jeszcze poprawić. Suzuki wraz z nową odsłoną sprzeciwił się tendencji rosnącej, a nowa odsłona jest o 10mm krótsza od poprzednika. Jednak mimo krótszego nadwozia rozstaw osi został powiększony o 20 mm. Auto wobec poprzedniego wcielania jest szersze aż o 40mm i niższe o 15mm.


Fot. Suzuki

Wszystkie te zmiany przyczyniły się nie tylko do mocnej zmiany nadwozia, ale także przestrzeni wewnątrz auta. Pojemność bagażnika powiększyła się aż o 54 litrów i wynosi teraz 265 litrów. Auto dołączyło także do światowego trendu nowoczesnych systemów aktywnego bezpieczeństwa, co pozwala Suzuki Swift samodzielnie uruchomić hamulce lub ostrzec kierowcę przed zjechaniem ze swojego pasa ruchu. Nowe wcielenie Suzuki Swift w ofercie producenta dostępne będzie już w kwietniu tego roku.

Fot. Suzuki

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-14 18:20:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-wcielenie-japonskiego-bestsellera-Suzuki-Swift

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt