Nowy Infiniti QX30 pojawi się w salonach już w lipcu

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Infiniti QX30 pojawi się w salonach już w lipcu
Pierwotnie najnowszy samochód Infiniti, model QX30 miał trafić do sprzedaży dopiero w październiku. Jednak bardzo pozytywny odzew rynku na najnowszy samochód. Przyczynił się do znacznego przyspieszenia wprowadzenia crossovera do salonów. Samochód oferowany będzie w dwóch wersjach premium od 158 278 zł oraz premium tech 180 157 zł. Niestety Pani, która jako pierwsza zamówiła nowego QX30 będzie musiała poczekać do jesieni. Zakupiona wersja z mocniejszą jednostką trafi do produkcji dopiero w późniejszym okresie.


Fot. Infiniti

Na rynku pojawią się na samym początku samochód w wersji silnikowej 2.2d. Nowoczesna jednostka będzie posiadać moc 170 KM, wyposażona będzie w inteligentny napęd na cztery koła oraz nową dwusprzegłową przekładnię z 7 biegami. Model Infiniti QX30 będzie najmniejszym samochodem oferowanym przez japońskiego producenta. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom idealnie będzie się wpisywać do miejskiego gąszczu. Wyższe zawieszenie zapewni dodatkowo możliwość jazdy także po bezdrożach.

Fot. Infiniti

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-07 23:57:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Infiniti-QX30-pojawi-sie-w-salonach-juz-w-lipcu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt