Nowy pakiet premium dla najbardziej luksusowego Volkswagena

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy pakiet premium dla najbardziej luksusowego Volkswagena
Volkswagen przygotował nowy pakiet wyposażeniowy dla swojego topowego modelu - Phaeton. Trochę zapomniany przez klientelę samochód, będzie teraz dostępny z pakietem, który to pozwoli zaoszczędzić nawet do 6.5 tyś euro.


Będzie to przede wszystkim wyposażenie poprawiające komfort podczas podróży. W jego skład wchodzą, między innymi, pokryte wysokiej jakości skórą, ergonomiczne siedzenia, które to otrzymały wyróżnienie przez niemiecki związek ds. kręgosłupa. W samochodzie ma się nie tylko wygodnie i zdrowo siedzieć - oko również ma się czym cieszyć. I tak, w skład pakietu wchodzi dodatkowo kierownica wielofunkcyjna, specjalne miejsce na urządzenia multimedialne oraz przygotowanie pod telefon.

Kolejną silną stroną nowego pakietu jest duży nacisk na bezpieczeństwo aktywne. Samochód otrzymał dużą ilość asystentów elektronicznych, zwiększających bezpieczenstwo na drodze. Przykładowo ACC z „Front Assist” - System ten dba o należytą odległość od następnego sąmochodu, Czy też „Dynamic Light Assist” - który automatycznie reguluje wysokość reflektorów, dzięki czemu nadjeżdżający z przeciwka kierowca nie jest oślepiany. Ponadto wbudowana kamera rozpoznaje znaki drogowe i informuje o nich kierowcę.Druga kamera - z tyłu samochodu - pomaga w parkowaniu.

W skład pakietu wchodzą też 18” aluminiowe felgi. Przykładowo Pheatona z silnikiem V6 i nowym pakietem, można mieć już od 82.145 Euro (cena na niemieckim rynku).
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-11-08 19:05:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-pakiet-premium-dla-najbardziej-luksusowego-Volkswagena

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt