Strona korzysta z plikĂłw cookies w celu realizacji usĹug i zgodnie z PolitykÄ PlikĂłw Cookies. MoĹźesz okreĹliÄ warunki przechowywania lub dostÄpu do plikĂłw cookies w Twojej przeglÄ darce.X
Mitsubishi Motors nawiązało współpracę z rządem Indonesia w zakresie rozwoju infrastruktury dla samochodów elektrycznych. W ramach programu japoński producent przekazał 10 nowych pojazdów oraz cztery stacje ładowania.
Na liście przekazanych samochodów znalazło się osiem egzemplarzy Mitsubishi Outlander PHEV w wersji na rok 2019 oraz dwa miejskie elektryczne modele Mitsubishi i-MiEV.
Projekt ma na celu nie tylko rozwój elektromobilności w kraju, ale również analizę potencjału systemów zarządzania energią w pojazdach elektrycznych i hybrydowych. Dzięki współpracy możliwe będzie lepsze przygotowanie infrastruktury pod przyszły rozwój bardziej ekologicznego transportu.