Opel Adam z dwiema nowymi odsłonami na targach we Frankfurcie

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Adam z dwiema nowymi odsłonami na targach we Frankfurcie
Jedną z siedmiu premier, na tegorocznych 65 targach IAA we Frankfurcie, był najmniejszy przedstawiciel oferty niemieckiego producenta. Do już bardzo rozbudowanej oferty Adama, doszły dwie nowe wersje tego miejskiego samochodu. W przeciwieństwie do dotychczasowych, Opel Adam Black link oraz White link, będą dostępne wyłącznie w stylistyce czarnej bądź białej, jak już sama nazwa wskazuje.
Jako, że samochód będzie unikatowym tworem Opla, dostępność została ograniczona do wyłącznie 2 tyś sztuk. Jego unikatowość podkreślona zostanie także poprzez wyposażenie. Już na starcie samochód otrzyma system do komunikacji bezdotykowej Siri Eyes Free, który niestety współpracuje wyłącznie z telefonami spod znaku nadgryzionego jabłka z systemem iOS6. Zaprezentowany na początku roku, na targach w Genewie, system cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem konsumentów, stąd też idea na wprowadzenie go do samochodów.Siri Eyes Free to nie tylko komunikacja ze smartphone do wykonywania połączeń. Dzięki Ople FlexDock, stacji dokującej dla telefonów Apple, system pozwala cieszyć się z pełnej gamy aplikacji telefonu. Można dzięki temu skorzystać też z nawigacji i map appl'owskich do wskazania drogi do celu.

Sama stylistyka samochodu nawiązuje także to designu telefonu amerykańskiej firmy. Wybór tylko i wyłącznie dwóch kolorów – czarny bądź biały, ale także zastosowanie wykończeń ze szczotkowanego aluminium, tworzą idealną symbiozę pomiędzy narzędziem do codziennej komunikacji, a narzędziem do codziennego poruszania się. Samochód, dla podkreślenia unikatowości, osadzony został na 18” felgach aluminiowych, zaś światła do jazdy dziennej wykonane zostały w technologi LED, podobnie jak tylne oświetlenie.Jednak dla osób, którym podoba się sam samochód, ale nie chcą korzystać z urządzeń Appla, model dzięki systemowi Opel IntelliLink może stanowić wystarczające narządzie do codziennego użytku. System ten składa się z 7” dotykowego ekranu oraz kilku aplikacji w miejsce iPhona. Tak więc do nawigowania, na pokładzie znajduje się BringGo, a do słuchania radia internetowego służy aplikacja Stitcher. Dla podniesienia komfortu, fotele zostały poszyte skórą.

Wersja do oferty sprzedażowej Opla trafi późną jesienią.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-09-18 19:09:56
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Adam-z-dwiema-nowymi-odslonami-na-targach-we-Frankfurcie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt