Opel Astra z najnowszą generacją oszczędnych silników

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Astra z najnowszą generacją oszczędnych silników
Aktualna generacja modelu Opel Astra zawitała na rynku w 2016 roku. Już wtedy samochód mógł się pochwalić bardzo ekologicznym podejściem. Przykładowo masa modelu w porównaniem z poprzednikiem została zredukowana aż o 200 kg. Teraz czas na kolejne zmiany. Najnowsze wcielenie modelu, które otrzyma nie tylko nowe silniki, ale także liczne dodatki poprawiające aerodynamiczność modelu. Do sprzedaży odświeżona Opel Astra trafi w ciągu najbliższych tygodni.


Fot. Opel

Nowe jednostki, które znajdą się pod maską modelu. Spełniać mają najnowsze normy emisji spalin Euro 6d TEMP. Wobec swoich poprzednich wersji, dzięki licznym usprawnieniom, jednostki mają emitować nawet o 19 mniej CO². Ofertę nowych silników benzynowych otwiera silnik 1.2l o mocy 110 KM, kolejne dwie jednostki dysponują tą samą pojemnością, ich moc to 130 KM i 145 KM. Topowa wersja silnika benzynowego to 145 konny silnik 1.4 z automatyczną 7 biegową przekładnią. Pozostałe silniki wyposażone są w 6 biegową manualną skrzynię. Oferta silników wysokoprężnych oparta będzie na 1.5l jednostce. Podstawowa wersja posiada moc 105 KM i oferowana jest wraz z 6 biegową manualną skrzynią. Dwie kolejne po 122 KM z opcją 6 biegowej manualnej lub 9 biegowej automatycznej przekładni.

Fot. Opel

Niemieckie kompaktowe auto otrzymało wraz z odświeżeniem silników nowe amortyzatory, które mają poprawić komfort w podróży. Opcjonalnie dostępne będzie także, sztywniejsze zawieszenie wyposażone między innymi w drążek Watta na tylnej osi. Dodatkowo Opel Astra otrzymała dostęp do kilku nowych rozwiązań w tym cyfrowe wskaźniki, odświeżony system multimedialny czy też zoptymalizowaną przednią kamerę. Do tego doszły jeszcze podgrzewana przednia szyba, bezprzewodowa ładowarka do telefonu oraz nowe funkcje multimedialne.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-12 19:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Astra-z-najnowsza-generacja-oszczednych-silnikow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt