Opel pokazuje wnętrze nowego modelu koncepcyjnego GT

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel pokazuje wnętrze nowego modelu koncepcyjnego GT
Na zewnątrz prawdziwe sportowe Coupe. Wewnątrz technologiczne arcydzieło. Koncepcyjny model Opel GT zapowiada się bardzo ciekawie. Podczas targów w Genewie samochód zostanie przedstawiony szerokiej publiczności. Opel GT tak jak pierwsza generacja tego modelu zachwyca nie tylko formą, ale także rozwiązaniami które znalazły w modelu zastosowanie. Samochód zapowiada prawdziwą ewolucję w obsłudze pojazdów niemieckiego producenta. W modelu GT nastąpiła prawdziwa cyfryzacja.


Fot. Opel

Opel GT wprowadza w swoim nowym koncepcyjnym samochodzie pełną cyfrową obsługę. Brak fizycznych przycisków prowadza nie tylko prostszą i bardziej intuicyjną obsługę systemów samochodu. Dzięki temu design wnętrza Opla GT jest bardziej klarowny i przejrzysty. Wraz z nowym sterowaniem systemami multimedialnymi samochodu niemieckiego producenta, rozwiązanie która ma na celu uczenia się swojego użytkownika. Ułatwiając mu przy okazji zarządzaniem pojazdu podczas jazdy. Opel GT będzie także wyposażony w systemu ostrzegające kierowcę nie tylko wizualnie ale także głosowo. Oficjalna premiera samochodu wraz z pełną specyfikacją nastąpi 1 marca podczas targów w Genewie.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-21 23:03:16
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-pokazuje-wnetrze-nowego-modelu-koncepcyjnego-GT

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt