Wnętrze Volvo S90 Excellence, więcej niż tylko premium

Rozmiar tesktu A A A
-
Wnętrze Volvo S90 Excellence, więcej niż tylko premium
Producenci marek premium starają się za każdym razem pokazać, że najbardziej komfortowy samochód to właśnie ich pojazd. Przez wiele lat Volvo musiało dzielnie walczyć na tym polu z większymi producentami. Dochodząc do perfekcji w zakresie tworzenia najbardziej komfortowych foteli na rynku motoryzacji. Wraz z przejściem Robina Page z brytyjskiej marki Bentley, Szwedzki koncern mógł połączyć swoje najlepsze wyposażenie jak też podstawę stylistyczną duszę z geniuszem brytyjskiego projektanta wnętrz.


Fot. Volvo

Już podstawowe modele z rodziny 90 zachwycają, pod tym względem. Jednak Volvo przygotowało coś więcej. Wraz z pierwszym przedstawicielem rodziny 90. Szwedzka marka zaprezentowała specjalną odmianę Excellance. Samochód, który swoim komfortem wykraczał poza segment premium. Publiczności taka idea się bardzo spodobała, dlatego też Volvo powtórzyła pomysł i stworzył Volvo S90 Excellence Interior Concept. Trzy osobowe wnętrze samochodu zapewnia najwyższy poziom komfortu, bardzo bogaty zestaw multimedialnych urządzeń oraz system Audio najwyższej jakości.

Fot. Volvo


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-25 19:43:19
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wnetrze-Volvo-S90-Excellence--wiecej-niz-tylko-premium

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt