Opel prezentuje nowy innowacyjny model Combo

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel prezentuje nowy innowacyjny model Combo
W drugim kwartale 2018 roku na rynku pojawi się nowa już piąta generacja modelu Opel Combo. Samochód ten oferowany będzie w dwóch wersjach nadwozia, normalnej (4,40m ) oraz długiej ( 4,75m ). Długość nadwozia wiąże się także z ilością miejsc w samochodzie. Tak też podstawowa wersja oferuje 5 foteli, a dłuższa 7. Standardowo auto wyposażone zostało w system zapinania fotelików ISOFIX, tak aby można było prosto, szybko i bezpiecznie usadowić małe dziecko.


Fot. Opel

Pojemność bagażnika zaczyna się od 597l, a sięga nawet do 2693l w zależności od wersji modelu. Jak przystało na nowy samochód Opel Combo może pochwalić się bardzo dużą ilością nowych rozwiązań, wpływających na codzienną użyteczność auta. Tak też niemiecki combivan wyposażony będzie mógł zostać w szeroki pakiet systemów aktywnego bezpieczeństwa. Do lepszej widoczność podczas wyjeżdżania tyłem autem przyda się kamera cofania o kącie widoczności 180 stopni.

Fot. Opel

Dla osób mających problem z parkowanie, model ten wyposażony może zostać także w system półautomatycznego parkowania. Dla osób lubiących więcej światła wewnątrz auta przygotowany został panoramiczny dach. Opel Combo idealnie współpracuje także z urządzeniami mobilnymi. Auto bez największego problemu łączy się z telefonami wyposażonych w system Android jak też iOS.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-27 08:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-prezentuje-nowy-innowacyjny-model-Combo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt