Renault prezentuje nową odsłonę modelu Clio

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault prezentuje nową odsłonę modelu Clio
Francuski producent samochodów Renault, wprowadził pierwszą generacją modelu Renault Clio na rynek w 1990 roku. Samochód ten od razu stał się najlepiej sprzedającym modelem francuskiej marki na świecie. Od 2013 roku, auto to znajduje się także w ścisłej czołówce segmentu B na rynku europejskim pod kątem sprzedaży. W tym roku zobaczymy piątą generację francuskiego bestsellera. Wraz z nową odsłoną modelu ewaluowała stylistyka nadwozia, a prawdziwą rewolucję znajdziemy wewnątrz samochodu. Renault postarał się raz jeszcze uwypuklić sportową duszę miejskiego modelu. Do tego samochód oferowany będzie w 11 kolorach wraz z dodatkowymi trzema pakietami stylizacyjnymi.


Fot. Renault

Specjalnie wyprofilowane przednie nadkola modelu nie tylko wyglądają bardzo dobrze, pełnią także funkcje zmniejszenia oporu powietrza. Do tego dochodzą jeszcze stylowe LEDowe reflektory w technologii Full LED w charakterystycznym ułożeniu znanym z innych wcześniej prezentowanych modeli tego producenta. Wewnątrz nowego Renault Clio, producent postarał się wygospodarować jak najwięcej przestrzeni. podróżujące autem osoby, aby poczuli komfort taki jak w samochodach większych.

Fot. Renault

Oprócz większej przestrzeni wewnątrz auta, Renault Clio dostosował się pod kątem wyposażenia oraz ułożenia do swoich większych braci. Do tego auto otrzyma dwie nowe topowe wersje. Oferując niedostępny dotychczas komfort i jakość w segmencie B. R.S. Line uwypuklająca jeszcze bardziej sportowe walory modelu oraz stawiająca na komfort Initiale Paris na wzór takich modeli jak Captur, Talisman, Koleos oraz Espace.

Fot. Renault

Pod maską nowej piątej generacji modelu Renault Clio, znajdą się zarówno silniki benzynowe i wysokoprężne oraz po raz pierwszy hybrydowe z nowej rodziny silników E-Tech. Listę jednostek benzynowych rozpoczyna silnik jednolitrowy wolnossący SCe o mocy 65 KM lub 75 KM. Kolejne jednostki w ofercie modelu to jednostki TCe o mocy 100 KM oraz 130 KM. Oferta wysokoprężnych silników rozpoczyna nowa rodzina silników Blue dCe o mocy 85 KM lub 115 KM. W 2020 roku w ofercie modelu pojawi się także silnik hybrydowy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-06 15:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-prezentuje-nowa-odslone-modelu-Clio

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt