Peugeot wzbogaca model 3008 o dwie nowe wersje

Rozmiar tesktu A A A
-
Peugeot wzbogaca model 3008 o dwie nowe wersje
Ledwie odbyła się premierą nowego SUVa Peugeot modelu 3008, a już zapowiedziane są dwie ekskluzywne nowe odmiany tego samochodu. Francuski producent idzie za trendem i wprowadza sportowe odmiany swoich samochodów. W przypadku modelu 3008 do czynienia będziemy mieć z wersją GT-Line oraz GT. Z czego pierwsza ma tylko wyglądać sportowo, a druga nią jest. Model w odmianie GT-Line dostępny będzie z prawie każdym silnikiem oferowanym w tym modelu. Wersja GT tylko i wyłącznie z najmocniejszą wysokoprężną 2.0l jednostką BlueHDI o mocy 180 KM. Obie wersja charakteryzować się będą unikatowym tylko dostępnym w tej odmianie wyposażeniem. Najnowsze odmiany modelu pojawią się na rynku już we wrześniu tego roku.


Fot. Peugeot

Peugeot 3008 najnowszy SUV francuskiego producenta Peugeot, otrzyma dwie nowe odmiany. Obie wersje będą posiadać wyższe i bardziej ekskluzywne wyposażenie. Model GT oprócz, że jako jedyny model dostępny będzie z silnikiem BlueHDI o mocy 180 KM. Otrzyma dodatkowo bardziej sportowy wygląd, który raz jeszcze zobrazowany zostanie przez duże 19” felgi we sportowym wzornictwie. Dodatkowo samochód otrzyma pełne LEDowe reflektory oraz lakierowany w dwóch tonach, czarny dach i czarnym tył. W przypadku GT Line klient będzie miał do wyboru pełną paletę jednostek za wyjątkiem silnika BlueHDI 2.0 180KM oraz BlueHDI 1.6 100. Samochód będzie bazować na najwyższej wersji Allure i dodatkowo otrzyma 18” sportowe felgi, czarny dach, pochromowane rury wydechowe jak też zintegrowane LEDowe światła w zderzaku przednim.

Fot. Peugeot

Wnętrze samochodu pozostanie prawie bez zmian. Tak jak pozostałych wersjach standardowo samochód dostępny będzie z systemem multimedialnym i-Cockpit. Materiałowe siedzenia otrzymały przeszycia kolorze miedzi. Opcjonalnie samochód dostępny będzie także ze skórzaną tapicerką. Bogato wyposażony model w obu wersjach prezentuje się bardziej okazale. Multimedialny system i-Cockpit prawie całkowicie zastąpił analogowe przyciski przez ich cyfrowe odpowiedniki wyświetlane na dużym czytelnym centralnie ułożonym kokpicie. Wprowadza to duże uproszczenie wizualne, wszystko jest poukładane i tworzy ze sobą idealną symbiozę. Peugeot 3008 w wersji GT dodatkowo może liczyć na elementy wykonane z chromu.

Fot. Peugeot

Nowy Peugeot 3008 już sam w sobie tworzy bardzo ciekawą pozycję na rynku motoryzacyjnym. Wprowadzenie dwóch dodatkowych bardziej ekskluzywnych odmian samochodu, nie tylko uatrakcyjnia ofertę, ale pozwala na dotarcie do większej klienteli. Szukając miejskiego SUVa na pewno nie może ominąć nowego Peugeot 3008.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-17 21:08:24
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Peugeot-wzbogaca-model-3008-o-dwie-nowe-wersje

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt