Pierwszy nowy Nissan Micra w rękach klienta

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy nowy Nissan Micra w rękach klienta
Do Polski dostarczone zostały już pierwsze modele piątej generacji Nissan Micra. Pierwszy z nich przekazany został uroczyście klientowi z Warszawy. Najnowsze wcielenie najmniejszego modelu japońskiego producenta stanowi całkowicie nowy rozdział w historii tego auta. Po raz pierwszy zastosowany został dynamiczny design, który jest zgodny z oczekiwaniami klientów segmentu B. Pan Piotr, który odebrał 3 czerwca swój samochód podsumował ten model następującymi słowami „Pierwsze, co zwróciło moją uwagę, to niezwykle atrakcyjny design. Po salonie w Paryżu, gdzie Micra została zaprezentowana po raz pierwszy, nie mogłem się doczekać, by zobaczyć ją na własne oczy. I nie zawiodłem się, jej sportowa, agresywna sylwetka bardzo mi się podoba”. Nissan Micra wobec swojego poprzednika oferuje bardzo dużo miejsce, bez problemu miejsce znajdzie tam 5 dorosłych osób. Do tego dochodzi jeszcze pojemny 300l bagażnik. Samochód oferowany do tego jest z jedną z trzech jednostek napędowych. Wszystko są ekonomiczne, dynamiczne i ekologiczne. Nissan Micra może ponadto pochwalić się wysokim poziomem bezpieczeństwa, co potwierdziło EuroNCAP podczas ostatnich testów dając temu modelu 5 gwiazdek.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-11 13:50:51
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwszy-nowy-Nissan-Micra-w-rekach-klienta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2022 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt