Porsche 911 generacja 992 pozostanie zgodna z tradycją

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche 911 generacja 992 pozostanie zgodna z tradycją
Porsche 911 to jeden z najpopularniejszych i najłatwiej rozpoznawalnych samochodów na świecie. Swoją renomę i popularność zawdzięcza ciągłej kontynuacji tego samego stylu od samego początku istnienia. Nad pracami aktualizacyjnymi czuwa od przeszło 20 lat August Aschleitner. Sportowy dwuosobowy pojazd charakteryzuje sportowa sylwetka oraz imponujące osiągi, oferując nie ujmując w zakresie luksusu i komfortu. Są to cechy, które przekazywane są z generacji na generację i nie ulegają żadnym zmianą. Tak też pozostanie w kolejnej generacji tego samochodu. Nowe technologiczne rozwiązani wprowadzane są do modelu bardzo powoli. Każda nowość jest tak integrowana w samochód, aby nie zniszczyć tradycję, która ten model charakteryzuje już od przeszło 55 lat. Dlatego też nie ma co liczyć aby generacja 992 otrzymała napęd elektryczny lub nawet wsparcie elektryczne dla silnika. Temat jednak nie jest zamknięty na późniejsze wcielenia auta.


Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-03 22:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-911-generacja-992-pozostanie-zgodna-z-tradycja

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt