Platynowa wersja Porsche Cayenne na nowy rok

Rozmiar tesktu A A A
-
Platynowa wersja Porsche Cayenne na nowy rok
2014 rok dla Porsche będzie bardzo kluczowym rokiem, przede wszystkim pod kątem nowego modelu Macan, który wtedy wejdzie do sprzedaży. Nie oznacza to jednak, że inne modele z szerokiej gamy Porsche zostaną pominięte. Pierwszym samochodem w specjalnej wersji będzie Cayenne, który otrzyma Platynową Edycję.


Fot. Porsche

Model będzie się przede wszystkim wyróżniał swoim wyposażeniem, które poza tą wersją nie będzie dostępne. Z zewnątrz samochód otrzyma kilka wyróżniających go elementów, takich jak atrapa chłodnicy, spoiler oraz listwa ozdobna na klapie bagażnika w kolorze platynowym. Samochód ponadto będzie podstawowo dostępny w kolorze białym lub czarnym, opcjonalnie dostępne będą jeszcze lakiery szary, bazaltowy, czarny oraz mahoniowy. Kropką nad i w kwestiach zewnętrznych będą specjalne 19” felgi aluminiowe.

Wnętrze samochodu, a dokładnie ambiente oraz wyposażenie, grają pierwsze skrzypce w tej edycji specjalnej. Samochód już na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoim dwukolorowym obiciem. SUV wyposażony zostanie w czarno-beżową tapicerkę z elementami skórzanymi, którą opcjonalnie zamienić można na pełną skórę. Kolejnym atrybutem jest listwa progowa z logo edycji modelu.

Fot. Porsche

Pod kątem wyposażenia w standardzie samochód otrzyma między innymi bi-kseonowe reflektory, czy też Power Steering Plus. Ponadto na start model wyposażony będzie w asystenta parkowania wraz z czujnikami parkowania z przodu oraz z tyłu. Dla poprawienia komfortu jazdy przede wszystkim w nocy, służyć będzie automatycznie przyciemniające się lusterko, zapobiegające dzięki temu oślepianiu kierowcy.

Model Porsche Cayenne Platinum Edition dostępne będzie z dwoma silnikami. Benzyna o pojemności 3 litrów i mocy 300 KM oraz Diesel z mocą 245KM. Cena podstawowego modelu z napędem na benzynę zaczynać będzie się od 79 089 Euro, zaś wersja wysokoprężna - od 80 313 Euro.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-12-04 18:40:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Platynowa-wersja-Porsche-Cayenne-na-nowy-rok

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt