Podczas targów w Tokio poznamy Subaru LEVORG

Rozmiar tesktu A A A
-
Podczas targów w Tokio poznamy Subaru LEVORG
Szczegółowe dane na temat nowego modelu koncepcyjnego Subaru jak na razie trzymane są w ścisłej tajemnicy. Jednak z informacji, które zostały udostępnione, można już dowiedzieć się nieco o formie, przeznaczeniu i przyszłości tej japońskiej nowości. Sama nazwa modelu LEVORG bierze się z połączenia słów Legacy, Revolution oraz Touring.


Fot. Subaru

Zaprezentowany model Subaru podczas targów w Tokyo będzie stanowić pierwowzór nowych generacji Forestera i Outbacka. Samochód będzie posiadał także nowoczesny aktywny system wsparcia kierowcy. Jednym z elementów stylistycznych będą światła do jazdy dziennej, które osadzone zostały po zewnętrznej stronie reflektorów.

Fot. Subaru

Pod maską modelu koncepcyjnego LEVORG zastosowanie znajdzie najnowszy turbodoładowany silnik o pojemności 1.6l. Silnik będzie przekazywał moc na wszystkie koła, co jest już niemalże znakiem rozpoznawczym japońskiego producenta. Podczas targów Subaru pokaże także unowocześnioną wersje konceptu SUV'a.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-10-31 20:19:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Podczas-targow-w-Tokio-poznamy-Subaru-LEVORG

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt