Polska Policja wzbogaciła się o 100 nowych Volkswagen Transporter T6

Rozmiar tesktu A A A
-
Polska Policja wzbogaciła się o 100 nowych Volkswagen Transporter T6
Volkswagen i Polska Policja mają już za sobą owocną współpracę, która rozpoczęła się w latach 90 z modelem T4. Teraz niemiecka firma motoryzacyjna przekazała 100 nowych Volkswagen Transporter T6 do czynnej służby. Zanim jednak trafiły do nowego właściciela, pojazdy zostały odpowiednio dostosowane do wymogów służby w Poznańskiej fabryce Volkswagena. Nowe samochody wyposażone zostały w jednostki benzynowe o pojemności 2.0l z mocą 150 KM. Zdecydowano się na silniki benzynowy z racji specyfikacji pracy jakie mają samochody wykonywać. Volkswageny Transporter T6 mają głównie służyć do patroli miast, tak więc będą często uruchamiane i pokonywać przy okazji nie duże odległości. Warunki użytkowania które nie są najlepsze dla silników wysokoprężnych.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-16 10:50:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Polska-Policja-wzbogacila-sie-o-100-nowych-Volkswagen-Transporter-T6

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt