Powiew świeżości w modelach Dacia Dokker i Dacia Lodgy

Rozmiar tesktu A A A
-
Powiew świeżości w modelach Dacia Dokker i Dacia Lodgy
Dacia, rumuńska marka samochodowa wprowadzi na rynek odświeżone wersje swoich modeli Dacia Dokker oraz Dacia Lodgy. Samochody u dilerów mają być dostępne w kwietniu tego roku. Jak na razie nowych cen na Polski rynek producent jeszcze nie ujawnił. Jednak pojawił się już cennik na rynek francuski, tam za nową odsłonę podstawowego osobowego Dacia Lodgy i dostawczego Dacia Dokker będzie trzeba dopłacić 160 Euro. Także można oczekiwać podwyżek na naszym lokalnym rynku za te dwa modele.


Fot. Dacia

Dacia dla swoich klientów przygotowała kilka nowości. Oba modele wizualnie upodobniły się do nowego Dacia Sandero, skąd przeniesiony został w całości przód modelu. Oferta silników pozostaje na tym samym poziomie. Tak więc w cenniku zobaczymy dwie jednostki benzynowe oraz dwie wysokoprężne. Wewnątrz Dacia wyposażyła oba modele w nową tapicerkę, dysze jak też górna cześć konsoli środkowej otrzymała satynowe wstawki, które ładnie wkomponowują się w zaktualizowany wystrój wnętrza. Auto będzie oferowało swoim klientom dodatkowe opcje wyposażenia, tak też na pokładzie znaleźć się może kamera cofania, podgrzewane fotele, skórzaną tapicerkę czy też nowy wzór 16 felg.

Fot. Dacia

Wersje Stepway w obu modelach w standardzie oferować będzie podłokietnik montowany w oparciu fotela kierowcy. Na tyłach przednich siedzeń zamontowane będą ponadto składane funkcjonalne stoliki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-22 13:26:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Powiew-swiezosci-w-modelach-Dacia-Dokker-i-Dacia-Lodgy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt