Przynajmniej dwie premiery samochodów Mitsubishi w tym roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Przynajmniej dwie premiery samochodów Mitsubishi w tym roku
Mitsubishi idzie z rozmachem, kilka dnie temu japoński producent zapowiedział swoją pierwszą premierę tego roku podczas targów w Chicago, ładnym i intrygującym sloganem „Save the date, The return of a legend”. W tym wypadku najprawdopodobniej będzie to nowa odsłona Pajero, legenda wyścigów Dakar.


Fot. Mitsubishi

Wiadomo też, że podczas targów w Genewie, które się odbędą na początku marca zaprezentowany zostanie, także kolejny nowy Mitsubishi. W tym wypadku wiemy że chodzi o Crossovera z napędem na przednią oś oraz układem hybrydowym z zewnętrznym ładowaniem w technologii PHEV. W tym wypadku najbardziej prawdopodobny będzie to nowa generacja modelu ASX, która na rynku pojawiła się w 2010 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-07 22:35:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Przynajmniej-dwie-premiery-samochodow-Mitsubishi-w-tym-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt