Renault Captur francuski bestseller w nowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Captur francuski bestseller w nowej odsłonie
Do salonów francuskiej marki Renault za niedługo zawita Renault Captur w odświeżonej odsłonie. Zaprezentowany podczas targów w Genewie model będzie teraz bardziej dojrzały, a to zawdzięcza głównie mocnemu upodobnieniu się do swojego większego brata Renault Kadjar. Utrzymując jednak charakterystyczne wyróżniające model elementy. Do tego Renault Caprut podąża za trendami rynkowymi i wprowadza sześć pakietów do personalizacji auta. Miejski crossover na swoim wyposażeniu będzie mógł mieć między innymi reflektory LEDowe Full LED Pure Vision w charakterystycznej formie litery C.


Fot. Renault

W zależności od wersji wyposażeniowej, Renault Captur występować będzie z 16 lub 17 calowymi felgami. Do tego dochodzi jeszcze panoramiczny szklany dach zapewniający dużą ilość światła wewnątrz auta. Za odpowiedni nastrój wewnątrz auta odpowiedzialny będzie opcjonalny system audio marki Bose Sound System. Składa się on z sześciu głośników oraz umiejscowionego w bagażniku subwoofera. Ponadto na pokładzie miejskiego crossovera znajdzie się najnowsza generacja systemu multimedialnego R-Link. Pozwalające na jeszcze prostsze podłączenie urządzenia mobilnego do samochodu i na korzystanie z niego nawet podczas jazdy. W samochodzie nie zabraknie też nowych systemów aktywnego bezpieczeństwa.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-15 19:08:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Captur-francuski-bestseller-w-nowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt