Renault R.S. 01 - powrót do sportów motoryzacyjnych

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault R.S. 01 - powrót do sportów motoryzacyjnych
Wraz z premierą nowego sportowego Renault RS 0.1, francuska firma chce na dobre powrócić do dobrych starych czasów, kiedy to ona miała bardzo dużo do powiedzenia w tej dziedzinie motoryzacji. Najnowszy twór francuskich inżynierów pojawił się podczas targów w Moskwie. Samochód nie tylko imponuje swoim sportowym wyglądem, ale także tym co kryje się pod maską.


Fot. Renault

Za napęd odpowiada silnik V6 o pojemności 3.8l. Dzięki podwójnemu turbodoładowaniu samochód może poszczycić się mocą 500KM. Jego maksymalna prędkość to ponad 300km/h. Do zarządzania odpowiednimi przełożeniami służy 7 biegowa sekwencyjna skrzynia. Aby zapewnić odpowiednią ilość paliwa na długie wyścigi, samochód otrzymał 150 litrowy bak.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-09-16 22:10:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-R-S--01-powrot-do-sportow-motoryzacyjnych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt